Strokovno osebje

Ivan Simčič

kustos

031.650.456

ivan.simcic@pokrajinskimuzejkoper.si  

Dr. Maša Sakara Sučević
muzejska svetovalka
arheologija

041.204.488 masa.sucevic@pokrajinskimuzejkoper.si  

Mag. Radovan Cunja
kustos
arheologija

040.294.075 rado.cunja@pokrajinskimuzejkoper.si  

Leopold Čeh

dokumentiranje

041.300.481 leo.ceh@pokrajinskimuzejkoper.si  

Edvilijo Gardina
muzejski svetnik
umetnostna zgodovina

041.300.485 edvilijo.gardina@pokrajinskimuzejkoper.si  

Brigita Jenko
muzejska svetovalka
izobraževalna služba

031.842.408 brigita.jenko@pokrajinskimuzejkoper.si

Tina Novak Pucer
muzejska svetovalka
etnologija

05.66.33.586

040.214.884
tina.novak@pokrajinskimuzejkoper.si  

Marko Bonin
kustos
zgodovina, knjižnica

041.300.483 marko.bonin@pokrajinskimuzejkoper.si  

Mateja Kakež
kustodinja
zgodovina, Grad Prem

040.610.910

mateja.kakez@pokrajinskimuzejkoper.si

 

Jure Čeh
konservatorski-restavratorski tehnik
specializacija: les

041.300.486 jure.ceh@pokrajinskimuzejkoper.si    

Lidija Gardina
konservatorsko-restavratorska svetovalka
specializacija: keramika

 041.300.484  lidija.gardina@pokrajinskimuzejkoper.si   

Enio Vivoda
konservatorski-restavratorski tehnik
specializacija: kovina

041.463.113   enio.vivoda@pokrajinskimuzejkoper.si  

Kontakt

Naslov:
Kidričeva 19, 6000 Koper

Urnik Palače:
Torek – petek od 8h do 16h
Sobota, nedelja in prazniki od 10h do 14h
Sobota – od maja do avgusta tudi od 18h do 21h

Ponedeljek, 1.1., 1.5., 1.11. in 25.12. zaprto.

Telefon:
T: 041.55.66.44
F: 05.66.33.571

Email:
info@PokrajinskiMuzejKoper.si